en

News

  • Save this on Delicious
  • Buffer
«    1 2 3 4 5    »

Instytut Stosunków Zagranicznych,

Związek Mniejszości Niemieckiej w Gdańsku

oraz Kulturalny Kolektyw UG

 

zapraszają na koncert:

 

CABELJAU

support: SALUMINESIA

17 maja 2006

godz. 19.00

 

Klub Artystyczny „Negatyw”

(ul. Do Studzienki 34 a)

 

 

Z Lipska przez Pragę do Gdańska – oto trasa koncertowa niemieckiego zespołu „Cabeljau”. 

 

17 maja (środa) zespół Cabeljau zaprezentuje swój niepowtarzalny mix z funku, popu, hip-hopa i rocka w Klubie Artystycznym „Negatyw”, ul. Do Studzienki 34 a.

Pięcioosobowy  skład z Lipska (Niemcy), zainspirowany muzyką Massive Attack, Princa, Depeche Mode – tworzy niebanalne, niemieckojęzyczne piosenki, poruszające nie tylko ciało ale i zmysły.

 

Muzyka i wymiana poglądów

 

„Mamy niezłą frajdę  grając na koncertach i widząc reakcje publiczności“ – mówi lider zespołu Stephan R

10-05-2006 13:05:00 · Is Active: Yes · Is Approved: Yes ·

Muzyka i teksty piosenek: Jerry Herman
Libretto:
Harvey Fierstein

Na podstawie komedii:
Jeana Poireta "La Cage aux Folles"

Tytułowa klatka to nazwa popularnego klubu nocnego dla transwestytów na Lazurowym Wybrzeżu. Bawić Państwa będą perypetie życiowe bohaterów: Georges'a, właściciela klubu, jego towarzysza życiowego Albina alias ZAZY, gwiazdy show oraz "ich" syna... Gdyńska inscenizacja to porywające show klubu transwestytów, cudowne kostiumy, muzyczne fajerwerki ...i dużo, dużo humoru! Premiera odbędzie się w wieczór sylwestrowy w Teatrze Miejskim i jest wspólnym przedsięwzięciem artystycznym gdyńskich teatrów!! Po zakończeniu prac modernizacyjnych Dużej Sceny Teatru Muzycznego "Klatka..." grana będzie w Teatrze Muzycznym.

Kierownictwo muzyczne:
Dariusz Różankiewicz
Reżyseria: Maciej Korwin
Scenografia i kostiumy: Jerzy Rudzki
Choreografia:
Igor Kryszyłowicz, Joanna Semeńczuk
Tłumaczenie:
libretto - Marek Jera,
Teksty piosenek
- Małgorzata Ryś

Występują:

Georges - Sławomir Lewandowski, Albin/Zaza - Bogdan Smagacki
W pozostałych rolach m.in.: Mariusz Źarnecki, Eugeniusz Kujawski, Małgorzata Talarczyk, Barbara Olga Długońska,
Jacek Wester, Paweł Bernaciak.
info: http://www.teatrmuzyczny.gdynia.pl/

06-05-2005 12:34:00 · Is Active: Yes · Is Approved: Yes ·
czwartek, 5 maja’2005, godzina 20.oo
W klimatach muzy rockgigantów lat 90siątych - z obu stron oceanu....
Muza z płyt będzie jak w tytule, a live kompatybilne dźwięki zagrają:
NOC & MANDRA

NOC/Gdańsk
Formacja pod tą nazwą działa już 10 lat, co zdecydowanie słychać już od pierwszych dźwięków !!!
Wszystko zaczęło się w 1995 roku od współpracy Krzysztofa Fedorowicza -gitarzysty i wokalisty z wokalistą i gitarzystą - Andrzejem Piaseckim. Dzisiejszy skład uzupełniają muzycy, którzy dołączyli później, w roku 2002 - perkusista Wojtek Jędrzejek który również śpiewa i w roku 2004 basista Michał Klein... Śpiewać też w końcu pewno zacznie...
To czwórka szczęściarzy, bo po pierwsze - trafili na siebie, a po drugie – wytrzymują ze sobą, a po nie ostatnie - skutecznie łączą klasyczne brzmienie gitarowego rocka z elementami brytyjskiej fali. Kompozycje i teksty są w całości autorstwa zespołu. Forma, w której się poruszają – jak sami mówią, jest podsumowaniem muzycznych doświadczeń oraz przeżyć osobistych każdego z nich... Dlatego ich muzyka, dlatego ich brzmienie - to razem bardzo emocjonalny przekaz... Mocne gitary, drapieżna sekcja i 3 brzmiące wokale - całość tworzy klimatyczną całość i czadowe widowisko.
Przez tych kilka lat działalności, grupa systematycznie zwyciężała na mniejszych i większych festiwalach, ale w tej chwili najbardziej koncentrują się na częstych koncertach klubowych... Festiwale są dla festiwali i tzw. jury, a koncerty dla publiczności.

MANDRA/Gdańsk
MANDRA to band który na trójmiejskiej scenie rockowej istnieje ledwie kilka miesięcy temu - zaczęli od drugiego miejsce w gdyńskim przeglądzie piosenki anglojęzycznej. Od tego czasu zdążyli zagrać w różnych klubach Gdańska i Gdyni... Wiec teraz najwyzszy czas by pokazać się w Sopocie!!!
A gdzież może być do tego lepsze miejsce niż Klub Muzyczny Atelier???
Ich muzyka łączy w sobie ciężkie gitarowe riffy z melodyjnym kobiecym wokalem, a grają dlatego że lubią grac ze sobą i w ogóle i póki co - to ich solidnie trzyma.

04-05-2005 12:30:00 · Is Active: Yes · Is Approved: Yes ·

"Na szkle malowane" to pełna żywiołowego tańca, znanych folkowych piosenek i magicznej atmosfery opowieść o Janosiku – najsławniejszym słowiańskim rozbójniku, zabierającym bogatym i wspomagającym biednych. Akcja przedstawienia toczy się we współczesnej scenerii, a postać harnasia wyłania się z opowieści biesiadników góralskiej gospody.
Przedstawienie przybiera formę trzech obrazów „na szkle malowanych”- narodziny, miłość i śmierć Janosika opowiedziane poetyckim, stylizowanym nieco na ludowość zabawnym, lekkim językiem z właściwą góralskim bajarzom poetyką. Znakomitym dopełnieniem tekstu Brylla jest muzyka Katarzyny Gaertner – oscylująca pomiędzy folkiem góralski a bluesem.
Oprócz Zespołu Artystycznego Teatru Muzycznego w spektaklu wystąpi autentyczna kapela góralska.
Z przedstawienia pochodzą przeboje: "Lipowa łyżka", "Nie zmogła go kula", "Kolibaj się, kolibaj", "Na sianeczku sianie" czy "Pożegnanie harnasia", które później śpiewali najlepsi polscy wykonawcy - Halina Frąckowiak, Czesław Niemen i Maryla Rodowicz.

Występują:
Janosik –
Jerzy Michalski / Tomasz Więcek
Swoja – Katarzyna Więcek / Anna Gigiel
Oraz
Grażyna Drejska, Dorota Kowalewska, Ewa Gregor, Ludmiła Małecka, Aleksandra Meller, Magdalena Smuk, Karolina Trębacz, Paweł Bernaciak, Krzysztof Czerny, Grzegorz Duda, Maciej Dunal, Tomasz Fogiel, Marek Kaliszuk, Igor Kryszyłowicz, Rafał Ostrowski, Tomasz Podsiadły, Jan Filipczyk, Jarosław Rzepiak, Zbigniew Sikora, Bernard Szyc, Jacek Wester oraz Mateusz Brzeziński, Renata Gosławska (ad.), Marta Kawała (ad.).
reżyseria: Krystyna Janda

info: http://www.teatrmuzyczny.gdynia.pl/

 

04-05-2005 12:17:00 · Is Active: Yes · Is Approved: Yes ·
Korzenie zespołu sięgają 1995 roku, kiedy Jarek Krakowski wraz z Rafałem Skibińskim - jako "Cover Up" - szturmem wtargnęli do krajowych dyskotek utworem "Zenek" z miejsca stając się jednym z najbardziej lubianych zespołów.
Formacja "Cover Up" nagrała w sumie dwa utwory, do których nakręcono klipy. W 1996 roku teledysk do utworu "Zenek" zdobył pierwszą nagrodę na festiwalu "Yach Film".
Niedługo później w wyniku rozpadu wytwórni "Jam Records" zespół "Cover Up" zniknął z krajowej sceny muzycznej, a jego członkowie postanowili realizować się w odrębnych projektach muzycznych. - "Długo trwało, zanim ogarnęliśmy reguły panujące na "charakterystycznym" polskim rynku muzycznym. Zrozumieliśmy, że musimy sami zadbać o promocje naszych piosenek i zrobić wszystko, aby muzyka dotarła do jak największej rzeszy odbiorców" - mówią założyciele zespołu "Cool Me Nacya" - Jarek Krakowski i Mariusz Williński. - "Nagrywanie demówek i wysyłanie ich do firm fonograficznych nie przyniosło do tej pory żadnych efektów. Nadal jednak robimy swoje, cieszymy się swoją twórczością. Dlatego też jesteśmy przekonani, że kiedyś doczekamy się swoich pięciu minut".
Michał Wiśniewski - wokalista "Ich Troje" określił zespół mianem "cudownej grupy". Nic dziwnego, bowiem "Cool Me Nacya" z powodzeniem nagrywa, gra samodzielne koncerty, jak i supportuje innych artystów - m.in. Edytę Górniak, Grażynę Łobaszewsk
08-03-2005 19:06:00 · Is Active: Yes · Is Approved: Yes ·

JAM SESION... w Malczycach (niedaleko Wrocławia) odbyło się już dwukrotnie JamSesion 2003 oraz JamSesion 2004 w tym roku zobaczymy się ponownie na JamSesion 2005...!!!ZAPRASZAM WSZYSTKICH!!!

Dżemowanie jest małym, kilkudniowym festiwalem, na którym gramy na wszystkim, na czym potrafimy. Na tej przyjacielskiej imprezie dominuje improwizacja i dobra zabawa. Nasze niezależne granie uwolnione jest od gatunkowych ograniczeń, czyli gramy to, na co mamy ochotę. Ta kameralna impreza odbywa się w Malczycach niedaleko Wrocławia, w klimatowym, babcinym ogródku. Gramy na specjalnie przygotowanej scenie, wokół której „biwakują” pozostali uczestnicy. Każdego dnia Impreza trwa od rana do późnej nocy. Nocujemy w namiotach rozbitych naprzeciwko sceny.

Jak było:


więcej znajdziecie na stronie: http://www.jamsasion.xx.pl/

25-02-2005 11:45:00 · Is Active: Yes · Is Approved: Yes ·

22 sierpnia - odlot

- Dominik Bukowski & Projektor

- Ilona Gliwa

- Sławek Jaskułke 3YO

godzina 19.00 wstęp wolny

DOMINIK BUKOWSKI & PROJEKTOR

Dominik Bukowski – wibrafon

Wojciech Staroniewicz – saksofon tenorowy

Łukasz Poprawski – saksofon altowy

Piotr Lemańczyk – kontrabas

Hubert Zemler – perkusja

Paweł Grabowski – komputery

Zespół powstał rok temu. Konwencją muzyczną grupy stało się połączenie akustycznego brzmienia instrumentów z płaszczyznami brzmieniowymi generowanymi przez komputer. Żródłem tych płaszczyzn jest otaczająca nas rzeczywistość – dźwięki wydobywane przez przedmioty, maszyny i ludzi, które następnie są przetwarzane za pomocą efektów i samplerów. Charakterystyczne jest to, że elektronika bierze równoprawny udział w tworzeniu akcji muzycznej, stanowi dodatkowy instrument w zespole.

Inspiracją projektu był szeroki wachlarz gatunków muzycznych: od free jazzu, mainstreamu poprzez etno music, skończywszy na szeroko rozumianej muzyce elektronicznej. Tematy utworu to niekonwencjonalne melodie lub struktury melodyczno-rytmiczne, które często stanowią jedynie pretekst do transowych improwizacji i eksperymentowania.

Cechą charakterystyczną brzmienia zespołu jest wibrafon – instrument zazwyczaj kojarzący się z klasycznymi zespołami jazzowymi; w tym przypadku rola wibrafonu na nowo jest definiowana, oprócz harmonizacji utworów tworzy specyficzną tkankę brzmieniową wraz z efektami komputerowymi. Owa tkanka brzmieniowa nie narzuca się słuchaczowi, nie przeszkadza, jest jednak integralną częścią całości - ma za zadanie budować klimat muzyczny utworu.

Informacje o muzykach:

DOMINIK BUKOWSKI - absolwent Katowickiej Akademii Muzycznej wydz. Jazzu

i Muzyki Rozrywkowej. Zdobywca indywidualnego wyróżnienia na Ogólnopolskim Przeglądzie Zespołów Jazzowych w Gdyni (1999) oraz zwycięzca konkursu Bielskiej Zadymki Jazzowej 2002 (jego zespół „Blue Mind Quartet” otrzymał statuetkę ,,Aniołka Jazzowego 2002” oraz wydał debiutancką płytę).Współpracował i nagrywał z takimi muzykami jak: Janusz Muniak, Maciej Sikała, Wojciech Staroniewicz, Emil Kowalski, Agnieszka Skrzypek, Goran Larsen (Finlandia) oraz Kent Sangster (Kanada). Jest liderem wielu formacji jazzowych.

WOJCIECH STARONIEWICZ - jest jedynym polskim sksofonistą, który zakwalifikował się do półfinału Międzynarodowego Konkursu Improwizacji Jazzowej w Waszyngtonie. Przede wszystkim jednak, jest on autorem ciekawych projektów muzycznych: „Karambola”, „Quiet City” i „Hand – made”. „Najbardziej melodyjny polski saksofonista”, grał na głównych scenach Jazz Jamboree, Warsaw Summer Jazz Days poprzedzając koncert Kenny Garett’a, Chick’a Corei i Davida Sancheza. Jako sideman gra w wielu zespołach m.in. „Fantazji Polskiej Włodzimierza Nahornego, norwesko polskiej grupie "Loud Jazz Band" Mirosława Kaczmarczyka oraz zespole Piotra Lemańczyka „Follow the Soul”.

ŁUKASZ POPRAWSKI - Absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na Wydziale Jazzu. Zwycięzca konkursów m.in.:

Jazz Nad Odrą we Wrocławiu, Międzynarodowe Zmagania Jazzowe w Szczecinie, Festiwal Standardów Jazowych w Siedlcach. "Klucza do kariery" na festiwalu Pomorska Jesień Jazzowa. Występował na Jazz Jamboree w projekcie pianisty Sławomira Jaskułke. Dotychczas współpracował z takimi zespołami i solistami jak: Urszula Dudziak, Mika Urbaniak, Janusz Skowron, Oxen, Kochan and Co., Kwintet Kazimierza Jonkisza.

PIOTR LEMAŃCZYK - kontrabasista, gitarzysta basowy i kompozytor należący do grona wybijających się polskich muzyków jazzowych młodego pokolenia. Leader zespołu „Orange Trane”, autor projektu „Follow The Soul”. W swojej dotychczasowej karierze miał też przyjemność współpracy z wybitnymi liderami m.in.: Januszem Muniakiem, Tamaszem Szukalskim, Piotrem Wojtasikiem, Maciejem Sikałą, Wojciechem Staroniewiczem, Emilem Kowalskim, Sławomirem Jaskułke i Piotrem Baronem.

HUBERT ZEMLER - student Akademii Muzycznej w Warszawie w klasie perkusji.

Jest laureatem wielu nagród m.in.: Grand Prix na festiwalu Jazz nad Odrą we Wrocławiu (1999), III nagroda w konkursie ,,Jazz Juniors” w Krakowie (2000), Pierwsza nagroda oraz wyróżnienie indywidualne w Ogólnopolskim Przeglądzie Zespołów Jazzowych w Gdyni (2000), pierwsze miejsce oraz wyróżnienie indywidualne dla najlepszego instrumentalisty na ,,Jazz Juniors” (2001). Współpracował m.in. ze Zbigniewem Namysłowskim, Januszem Muniakiem, Adamem Pierończykiem.

PAWEŁ GRABOWSKI – DJ i klawiszowiec udzielający się w różnych projektach muzycznych. Swobodnie porusza się w klimatach ambient i drum'n'bass. Ma na swoim koncie m in. Pierwsze Wyróżnienie w Opolskich Debiutach 2001. Jako inżynier dźwięku współpracuje z zespołem „Oxy.Gen” i sopockim Teatrem Atelier.

ILONA GLIWA

„W Teatrze Leśnym zaprezentuję nowy materiał. Kompozycje własne, zainspirowane Bogiem – Jezusem. Trudno, więc je nazwać własnymi. Jest to zbiór przeżyć, myśli ostatnich lat, przekazany przez dźwięki. Źaden tytuł utworu nie jest przypadkowy, lecz ma ważne znaczenie, nawet, jeżeli jest to tylko skrót myślowy.”

Ilona Gliwa

Ilonie Gliwie – fortepian

Piotr Wojtasik – trąbka

Maciej Sikała – saksofon

Michał Barański – kontrabas

Piotr Jankowski – perkusja

SŁAWOMIR JASKUŁKE 3YO

Sławomir Jaskułke - fortepian

Olo Walicki - kontrabas

Krzysztof Dziedzic – perkusja

gościnnie:

Michał Szupica – wizualizacja

Mika Urbaniak – vokal

DJ Krime

Sławomir Jaskułke jest absolwentem Liceum Muzycznego im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku. Ma 25 lat, a lista jego artystycznych zdobyczy jest już bardzo długa. Laureat V Konkursu Standardów Jazzowych w Siedlcach. Zdobywca Klucza do Kariery XXVII Pomorskiej Jesieni Jazzowej oraz nagrody Stowarzyszenia Polskich Melomanów w Łodzi w kategorii Nowa Nadzieja 2001. Nagrodzony w kategorii: najlepszy instrumentalista na IV Ogólnopolskim konkursie Młodych Zespołów Jazzowych w Gdyni. Nagroda programu Pegaz w kategorii muzyka za osiągnięcia artystyczne w 2001r. Zwycięzca JAZZ TOP 2001 i 2002 magazynu JAZZ FORUM w kategorii Nadzieja Roku. Współpracował m.in. z: Davidem Murrayem, Erikiem Vloeimansem, Furio di Castri, Davidem 'Fuzz" Fuczyńskim, Maciejem Sikałą, Tymonem Tymańskim. Jest członkiem kwartetu Zbyszka Namysłowskiego, a także liderem własnego tria, które z powodzeniem koncertuje w kraju i za granicą. Jeden z kompozytorów muzyki do spektaklu Arka Brykalskiego Garbaty Anioł Porno dla Teatru Wybrzeże w Gdańsku.

Ze swoim quitetem wystąpił w zeszłym roku na 44. JVC Jazz Jamboree. Ich koncert został okrzyknięty najlepszym występem festiwalu i jego największą niespodzianką.

Na swoim koncie ma wiele nagrań, m. in.: Sławek Jaskułke Live from Gdynia Summer Jazz Day 2001, Zbigniew Namysłowski Standards (płyta roku miesięcznika Jazz Forum 2003, nominacja do Fryderyka 2003), Jacek Kochan Double life of a chair, Emil Kolwalski Plays Brubeck, Pink Freud Sorry Music Polska, Bassisters

Orchestra.

Obecnie ukazuje się jego pierwsza studyjna płyta JASKULKE 3YO „SUGARFREE”

Olo Walicki - kontrabasista, gitarzysta basowy, kompozytor, aranżer i producent od lat aktywnie działający na polskiej scenie muzycznej. Uczestniczył w większości festiwali jazzowych w Polsce i w wielu poza jej granicami. Działalność koncertową rozpoczął jako piętnastolatek w trójmiejskich zespołach awangardowych, określanych później mianem „jassowych”. Od tamtej pory współpracował z największymi sławami polskiego jazzu, m.in.: z: Z. Namysłowskim, J. Kochanem, A. Pierończykiem, Brandonem Furmanem, M. Sikałą, zespołem „Miłość”. Aktualnie oprócz własnych projektów gra w zespołach Leszka Możdżera, grupie Łoskot i Oczi Cziorne, jak również w formacji Szwagier Kolaska.

Krzystof Dziedzic - 27 lat, perkusja, absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach, zadebiutował na festiwalu Jazz Jambore'94 z Big Bandem prowadzonym przez Andrzeja Zubka. Kilkukrotny laureat międzynarodowego konkursu Jazz Juniors w Krakowie. Na festiwalu Jazz nad Odrą'97 laureat nagrody indywidualnej. Jako profesjonalny muzyk występuje od roku 96'. Obecnie współpracuje głównie z T. Szukalskim, W. Karolakiem, S. Jaskułke, A. Pierończykiem, H. Miśkiewiczem oraz A. Antymosem. Na swym koncie ma również współpracę z czołowymi artystami polskiej sceny jazzowej m.in. P. Wojtasikiem, J. Muniakiem, J. Niedzielą, M. Sikałą, a także sceny światowej tj. Billy Harper,David Murray,Buster Williams,Michael Donato.

Mika Urbaniak – urodzona w 1981 roku, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. Mając 14 lat zaśpiewała na płycie Liroya „L”. Nagrywała wspólnie z Mietkiem Szcześniakiem, Kayah, Grzegorzem Markowskim, Smolikiem, z którym wspólnie nagrała płytę Smolik & Mika Urbaniak „Who Told You”.

DJ Krime – jest jednym z najlepszych polskich DJ’ów. Obecnie mieszka w Berlinie, często przyjeżdża do Polski grać i brać udział w prestiżowych zmaganiach. Jest dwukrotnym (i aktualnym) zwycięzcą zawodów turntablistycznych Vestax Extravaganza. Jest świetnym technikiem, turntablista oraz selektor nie koniecznie hiphopowych brzmień, ale także rytmów dancehall, old-school, funk. Ostatnio wydał również swój drugi mikstejp: „Return of Stamina Beatz”. Niedługo będzie można go zobaczyć na drugiej części "DJ's Super Cuts", czyli kontynuacji turntablistycznego filmu, autorstwa Tuse (Dope Smokers Crew).

Dotychczasowe osiągnięcia:
- I miejsce Vestax Extravaganza Eliminacje na Wschodnią Europe 2001
- I miejsce Vestax Extravaganza Eliminacje na Wschodnią Europe 2002
- I miejsce Mistrzostwa Polski Djów ITF 2003
- II miejsce Wheels On Fire 2003 kat. Classic
- I miejsce Wheels On Fire 2003 kat. Drums Deluxe

21-08-2004 20:38:00 · Is Active: Yes · Is Approved: Yes ·

9 sierpnia odbędzie się oficjalna premiera drugie singla promującego najnowszy album zespołu Varius Manx ‘’EMI” – ‘’Stay in my heart’’ feat. RED.

Zespół odważył się na nowatorski eksperyment. Pierwszy raz w historii zespołu na płycie usłyszeć można rapera. Singiel oprócz wersji oryginalnej zawiera także dwa remixy przygotowane przez Marka Hojda. Autorem muzyki do piosenki jest Robert Janson a słowa napisali:  Monika Kuszyńska ( ang. ) oraz RED ( fr. ) 

 

Fragment recenzji dotyczący piosenki ‘’Stay in my heart’’ feat. RED :

...Najodważniejszym z nich jest zaangażowanie rapującego Reda. Dzięki niemu "Stay in my heart" stał się bardzo nowoczesnym, wielowarstwowym kawałkiem. W tym utworze męski wokal zaskakująco przeplata się z czystym głosem Moniki Kuszyńskiej. Kontrast pomiędzy sposobem śpiewania pary wokalistów dodatkowo podkreślony jest różnicą języków, w których wykonują oni swoje partie tekstu. Red sprawnie posługuje się tu francuskim, podczas gdy Monika śpiewa po angielsku. Efekt - piorunujący. ...      (Tomasz Banasik)  

 

Wszystko na temat nowego singla ( fragmenty remixów, tekst oraz fotografie )  na stronie : www.stayinmyheart.prv.pl  Zapraszamy także do serwisu informacyjnego www.variusmanx.art.pl oraz na stronę zespołu www.variusmanx.pl

 

Radosław Szymański ( variusmanx.art.pl )

08-08-2004 13:44:00 · Is Active: Yes · Is Approved: Yes ·

WiElkie przesłuchania
Internetowe RaDiO.MaXi.Pl ma zaszczyt zaprosić
wszystkie chętne osoby spełniające wymagania
rekrutacyjne na przesłuchania na prezenterów rozgłośni.

Od kandydatów na stanowisko prezentera Radia Maxi wymagamy:
1. Wiek: minimum 18 lat
2. Doskonała wiedza dotycząca technologi shoutcasta
(mile widziana znajomość innego oprogramowania do nadawania)
3. Umiejętność posługiwania się językiem polskim
- dobra dykcja oraz miły dla ucha głos
4. Szerokie zaopatrzenie w utowory muzyczne
5. Kreatywność.
6. Odpowiedzialność i punktualność
7. Minimum 4 h tygodniowo
8. Wyłączność tylko na jedno radio
9. Umiejętność zrozumiałego kreawania myśli
10. Umiejętność pracy zespołowej
11. Umięjętności podejmowania decyzji
12. Pozytywnej energi i dobrego humoru
RaDiO.MaXi.pl oferuje w zamian:
1. Pracę w dynamicznym i szybko rozwijającym się radiu
o zasiegu ogólnopolskim
2. Konto e-mail + stronę info
3. Rozwój oraz pomoc w kreowaniu sylwetki dj,a,
wypromowanie własnych utworów

Jeśli spełniasz następujące wymagania
napisz swoje zgłoszenie pod adres radio_maxi@op.pl,
w którym musisz wypełnić poniższą ankietę !
Dj:
Imię:
Wiek:
Miasto:
Nazwa audycji:
Co robisz na co dzień :
Co lubisz:
gg:
mail:

W przypadku pozytywnej oceny kandydata,
nowy prezenter wstępuje w nasze szeregi na okres próbny, który wynosi 1 tydzień.
W tym czasie sprawdzamy wszystkie predyspozycje do grania, których nie jesteśmy w stanie
sprawdzić podczas kilkunastominutowego testu.
Przesłuchania wspiera:
3miasta.pl

24-05-2004 13:22:00 · Is Active: Yes · Is Approved: Yes ·
02-12-2003 11:00:06 · Is Active: Yes · Is Approved: Yes ·
«    1 2 3 4 5    »
  • Save this on Delicious
  • Buffer

News

Coarse words and new thinking

As is often pointed out, coarse or profane language usually represents an outburst of emotion, not careful reason. The president of the United States recently used coarse language while discussing im

Spy suspect s arrest: What motivates turncoats?

Recommended: How much do you know about China? As for geopolitics, the US is now aware that China has developed a full spectrum intelligence capability. “I don’t think this should be seen as someth

The U.S. Has Cut Half of Its Aid to Palestinian Refugees Pending U.N. Reform

The U.S. is the largest donor to the agency that supports millions of Palestinian refugees

Science Says: That Michigan meteor could have been meatier

Science Says: That Michigan meteor could have been meatier

Despite tragic blaze, New York s fire fatalities are sharply down

Just one year ago, New York City officials were celebrating the lowest number of fire fatalities the city had ever seen in over 100 years. It was the largest number of fatalities in a single fire in

States make headway on opioid abuse

In Massachusetts and Rhode Island partial year estimates for 2017 show drops of 10 percent and 9 percent respectively in overdose deaths. Massachusetts was the first of what are now many states that

Watch today’s SpaceX launch live right here at 12:30 PM

SpaceX might have some seriously grand plans for the near future of its rocket program, but until the world s most powerful rocket is ready to head skyward, it s business as usual at the commercial

Palatine boy scouts send science experiment into space via SpaceX rocket

A SpaceX rocket that launched Monday toward the International Space Station is carrying an experiment from a boy scouts troop in Palatine.

Adsense

Loading...
Oxwall: 1.8.4 (10800) Page: 0.112s | 2.00 MBMB Request: NEWS_CTRL_News::index Components: 16 Events: 200 Database: 102qrs | 0.035s CLEAR CACHE